اوپل اچ ، یک مسیر جدید برای خودروهای مفهومی آینده‌نگر

اوپل اچ ، یک مسیر جدید برای خودروهای مفهومی آینده‌نگر

اچ (Opel H) ، آینده‌نگرانه ای است که توسط شرکت ارائه‌شده است. شکل ظاهری این بسیار زیبا و دل‌نشین است و تمام عناصر خودروهای فعلی، مانند درب‌ها چراغ‌های جلو چینش صندلی‌ها و… به سبک جالب‌توجه و هوشمندانه‌ای در آن تغییر کرده‌اند. برای آشنایی بیشتر با این با انجینیک همراه باشید.

طرح مفهومی خودرویی ماورایی از شرکت اوپل است که تمام ذهنیت‌ها را نسبت به خودروهای آینده تغییر داده است. طراحی مفهومی این خودروی باشخصیت با طرح‌های دیگر بسیار متفاوت است. تمام عناصری که در خودرو می‌شناختیم را تغییر داده است. برای مثال چراغ‌های جلو از دو چراغ در طرفین به یک چراغ در مرکز تبدیل ‌شده و طرح چیدمان صندلی‌ها و درب ها با دقت در جزئیات به شکل بی‌نظیری تغییر کرده‌اند.

در اوپل اچ توجه ویژه‌ای به سفرهای طولانی شده است. فضای داخلی این خودرو به این شکل طراحی شده که یک جفت صندلی روبه‌جلو و یک جفت صندلی رو به عقب قرار گرفته و نمای خوبی از مناظر بیرون از خودرو را فراهم می‌کند؛ فضای بین صندلی‌های جلو و عقب جایگزین صدوق عقب خودروهای فعلی شده است.

طرح مفهومی خودرو اوپل اچ

طرح مفهومی خودرو اوپل اچ

طرح مفهومی خودرو اوپل

طرح مفهومی خودرو اوپل

طرح مفهومی خودرو اوپل اچ طرح مفهومی خودرو اوپل اچ طرح مفهومی خودرو اوپل اچ طرح مفهومی خودرو اوپل اچ طرح مفهومی خودرو اوپل اچ

منبع: YANKO DESIGN

حمید هاشمی
حمید هاشمی
با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید از دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در زمینه کامپوزیت های پلیمری فعال هستم و در کنار همکاران خوبم در انجینیک به انتشار محتوای مفید در حوزه‌ی مهندسی مکانیک و شاخه‌های وابسته آن مشغول هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *