سیفون دستشویی را با استفاده از آب هدر رفته از دست شستن پرکنید.

دستشویی یکی از آن وسایلی است که آب بسیار زیادی را هدر می‌دهد. کاردستی مهندسی امروز به شما یاد می‌دهد که با انجام آن حاصل از دست شستن را در به بهترین شکل استفاده کنید. در ادامه با انجینیک همراه باشید.

بحران آب موضوعی بسیار مهم و جدی برای محیط زیست کشور ما است. همچنین صرفه‌جویی در مصرف آب، هم کار انسان دوستانه‌ای است و هم کمک خوبی به اقتصاد خانواده می‌کند. پس اگر شما به دنبال یک راه منحصربه‌فرد و غیرمتعارف برای صرفه‌جویی در مصرف آب هستید و مشکلی با جمع شدن پساب حاصل از دست شستنتان در سیفون ندارید، با دیدن این ویدیو آموزش می‌بینید که چطور بر روی سر سیفون دستشویی خود یک سینک بتونی بسازید. این طرح عیوبی هم دارد اما با تغییراتی می‌توان این عیوب را برطرف نمود. مثلاً این‌که بتوان تعیین کرد چه وقت آب به داخل سیفون برود یا محل آن را طوری تغییر داد که بتوان راحت‌تر دست‌ها را شست.

شما می‌توانید با ایده گرفتن از این با تغییر معماری دستشویی‌های موجود، آن‌ها را به سبکی بسازید که از پساب‌ها به‌درستی استفاده شود.

منبع: POPULARMECHANICS
حمید هاشمی
حمید هاشمی

با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید از دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در زمینه کامپوزیت های پلیمری فعال هستم و در کنار همکاران خوبم در انجینیک به انتشار محتوای مفید در حوزه‌ی مهندسی مکانیک و شاخه‌های وابسته آن مشغول هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *