جنگنده F-35 ؛ چگونه این جنگنده ها تست و بررسی و توسعه میابند؟

جنگنده F-35 ؛ چگونه این جنگنده ها تست و بررسی و توسعه میابند؟

جنگنده F-35 ؛ چگونه این جنگنده ها تست و بررسی و توسعه میابند؟

یکی از شاهکارهای مهندسی است که توسط نیرو هوایی آمریکا ساخته ‌شده است. این ‌ها توسط اسکاتران ۴۶۱ تست می‌شوند و توسعه میابند. در مطلب امروز ویدئویی از بررسی‌ها و تست‌های روی آن نمایش داده شده است. در ادامه با انجینیک همراه باشید.

وظیفه واحد تست پرواز اسکاتران ۴۶۱ نیروی هوایی آمریکا توسعه سیستم‌های جنگنده F-35 است. این جنگنده برای حملات ضربتی مشترک توسط نیروی هوایی ایالات‌متحده آمریکا و اکثر مشتریان خارجی‌اش طراحی ‌شده است. این اسکاتران چهارده جنگنده F-35A دارد و ویدئوای از نکات برجسته این آن تا پایان سال ۲۰۱۶ تهیه ‌کرده است.

این ویدئو توسط سرهنگ رجا چاری (Raja Chari)، فرمانده اسکادران و مدیر مجتمع تست جنگنده F-35 روایت شده است. چاری فعالیت‌های اسکاتران ۴۶۱ را برسی می‌کند، این بررسی‌ها شامل تست سلاح‌های رها شونده، تست شلیک، ترمز با انرژی بالا، و آزمایش قلاب برای فرود اضطراری است.

منبع: POPULARMECHANICS
حمید هاشمی
حمید هاشمی
با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید از دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در زمینه کامپوزیت های پلیمری فعال هستم و در کنار همکاران خوبم در انجینیک به انتشار محتوای مفید در حوزه‌ی مهندسی مکانیک و شاخه‌های وابسته آن مشغول هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *