کیف چرمی کوچک ؛ چگونه یک کیف کمری چرمی برای ابزار های خود بسازید

کیف چرمی کوچک ؛ چگونه یک کیف کمری چرمی برای ابزار های خود بسازید

کیف چرمی کوچک ؛ چگونه یک کیف کمری چرمی برای ابزار های خود بسازید

از آن دسته وسایلی است که به سادگی خراب نمی‌شود و از بین نمی‌رود. در این مطلب با نمایش ویدئوای به شما یاد می‌دهیم که چگونه یک کمری کوچک بسازید تا همیشه ابزارهای مورد نیازتان پیش خودتان باشد. در ادامه با انجینیک همراه باشید.

دوزی یک هنر و صنعت سنتی است که هر کسی می‌تواند با داشتن چند ساده و مهارت‌هایی ابتدایی آن را یاد بگیرد و البته توجه داشته باشید که ساخت یک کیف چرمی سفارشی برای کسی که برای اولین بار چیزی می‌سازد پروژه‌ای بزرگ است.

بیل دوران از کانال یوتیوب “Punished Props” که عموما کاردستی‌های مهندسی یا همان های خیلی زیبایی را به نمایش می‌گذارد، این بار ویدئوای از آموزش ساخت کیف چرمی کمری را ارائه داده است. در این ویدئو او کیف کمری‌ای را می‌سازد که بر روی کمربند بسته می‌شود و جا برای قرار دادن چراغ قوه و ابزار چندکاره را دارد.

در این پروژه شما نیاز به دو قطعه چرم دارید و اندازه آن­ها بستگی به ابزاری دارد که می‌خواهید در آن قرار دهید. چرمی که به سمت بدن شما قرار می‌گیرد بهتر است ضخیم تر از دیگری باشد. در این پروژه شما به ابزارهایی مثل یک پانچ مخصوص چرم و چسب نیز نیاز دارید و در پایان کار می‌توانید به روش‌های مختلفی همچون برچسب زدن یا پانچ کردن طرحی یا حتی حکاکی لیزر کیف چرمی خود را سفارشی کنید.

منبع: POPULARMECHANICS

حمید هاشمی
حمید هاشمی

با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید از دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در زمینه کامپوزیت های پلیمری فعال هستم و در کنار همکاران خوبم در انجینیک به انتشار محتوای مفید در حوزه‌ی مهندسی مکانیک و شاخه‌های وابسته آن مشغول هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *