دریل بدون برق ؛ دریلی که انرژی خود را از سوخت فسیلی می گیرد

دریل بدون برق ؛ دریلی که انرژی خود را از سوخت فسیلی می گیرد

دریل بدون برق ؛ دریلی که انرژی خود را از سوخت فسیلی می گیرد

بدون برق یکی از عباراتی است که واقعاً با عقل جور در نمی‌آید. اما برای کسی که عاشق ساختن چیزهای خلاقانه و عجیب است هیچ چیز غیر ممکن نیست. در این مطلب مصنوع عجیبی به اسم دریل با فسیلی به شما معرفی می‌شود. در ادامه با انجینیک همراه باشید.

به نظر شما دریل‌های عادی برای کارهای شما به اندازه کافی قدرت ندارند؟ جواب تقریباً برای تمام حالات بله است! اما این به آن معنی نیست که نمی‌توان قوی‌تر از آن را ساخت. برای مثال johnnyq90  که فردی علاقه مند به ساخت چیزهای عجیب است یک دریل بدون برق فوق‌العاده به درد نخور ساخته است. این دریل هم قدرت آن بیش از حد زیاد است و هم صدای خیلی مسخره و بلندی دارد.
البته این کار کار ساده‌ای نبوده است این دریل اساساً یک موتور با بوده و دریل در اطراف یک موتور ساخته شده است. در این ویدئو او به وضوح و مرحله به مرحله چگونگی ساخت آن حتی جوش کاری‌های آن را توضیح داده است.

منبع: POPULARMECHANICS

حمید هاشمی
حمید هاشمی
با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید از دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در زمینه کامپوزیت های پلیمری فعال هستم و در کنار همکاران خوبم در انجینیک به انتشار محتوای مفید در حوزه‌ی مهندسی مکانیک و شاخه‌های وابسته آن مشغول هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *