گیاه آپارتمانی خود را حتی در جایی که نور خورشید نباشد نگه‌داری کنید

گیاه آپارتمانی خود را حتی در جایی که نور خورشید نباشد نگه‌داری کنید

گیاه آپارتمانی خود را حتی در جایی که نور خورشید نباشد نگه‌داری کنید

آپارتمانی یکی از زینت‌های منزل شما است. با ماشینی شدن زندگی‌ها لزوم آوردن طبیعت در زندگی روزمره امری واجب است. در مطلب امروز ایده‌ای خلاقانه را نشان می‌دهیم که با آن فارغ از این‌که منزلتان نور داشته باشد یا نه بتوانید در خانه زنده نگه‌داری کنید. با انجینیک همراه باشید.

کمتر از ۱۵ روز به آغاز فصل بهار مانده و جو کاشت درخت و نگه‌داری از گیاه آپارتمانی با رسیدن روز درخت‌کاری دوچندان شده است. اما تکلیف خانه‌هایی که نور خورشید و پنجره‌های بزرگ ندارند چه است؟! امروز ایده‌ای خلاقانه را به شما معرفی می‌کنیم که مناسب این افراد است.

شما عاشق گیاه آپارتمانی هستید، و هر دو شما بی‌نهایت به نور علاقه دارید. از این جملات می‌شود پیشبینی کرد که عاشق Mygdal plantlight می‌شوید! این ایده یک اکوسیستم کاملاً خودکفا است که هم خاک و هم نور را با هم دارد. در این ایده خلاقانه، گیاه آپارتمانی شما در داخل حبابی شیشه‌ای است که خود هادی جریان الکتریسیته است و هیچ نیازی به اتصال کابل بین منبع برق و لامپ LED وجود ندارد.

شما هم عاشق آن شده‌اید، نه؟!

 

منبع: YANKODESIGN
حمید هاشمی
حمید هاشمی

با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید از دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در زمینه کامپوزیت های پلیمری فعال هستم و در کنار همکاران خوبم در انجینیک به انتشار محتوای مفید در حوزه‌ی مهندسی مکانیک و شاخه‌های وابسته آن مشغول هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *